Ana Sayfa Hakkımızda

Hakkımızda

2004 Yılında yayına geçen Tükçe Pop ve slow pop müzik radyosu RadyOrjinal ve Radyo Orjinal kurulduğu günden bu yana ödün vermediği müzik kalitesiyle, Hit yaratma özelliği ve yayıncı kadrosuyla radyo yayın kuruluşları içerisinde bir öncüdür.
RadyOrjinal ve Radyo Orjinal sadece müzik ve söz yayını yapan bir verici istasyonu değil, dinleyici için, bir şeyler paylaşılacak, birlikte olmaktan keyif alınacak, toplumsal faydanın gözetileceği faaliyetler yapılacak bir buluşma noktası.? RadyOrjinal ve Radyo Orjinal Dinleyicilerini ve takiçilerini bir araya getirmek, yaşamımızdaki stresi biraz hafifletmek, müzikle coşmak, eğlenmek ve yaşamdan haberdar etmek en önemli amacımızdır.

Misyonumuz

Radyo Dünyasında RadyOrjinal ve Radyo Orjinal dinleyicilerimizi her şeyden haberdar etmek, eğlendirmek, duygulara hitap etmek, şiir, müzik, haber ve aktüaliteyle iç içe olmak, kısacası hayata dair güzellikleri, mutluluğumuzu siz RadyOrjinal ve Radyo Orjinal dinleyicileriyle paylaşmaktır. Sadece pop müzikte değil eski unutulmaz şarkılarını da gün içinde RadyOrjinal ve Radyo Orjinal Dinleyicilerine ulaştırmaktır.

Görevimiz

Radyo Dünyasında, radyomuzla tüm müzik severlere türkçe pop ve türkçe slow pop müziklerini yayınlayarak en iyi şekilde hizmet etmektir. Biz insanlara yalnızca müzik sunmayacağız. Medyanın nasıl bir pozitif enerji olabileceğini; birebir, sıcak bir iletişim kanalı olmanın avantajlarının toplum yararına nasıl ve en güzel şekilde kullanılabileceğini, reyting kaygısı kadar etik, estetik ve kalite kaygılarının da önemli olduğunu, evrensel dil Türkçemizin kullanılmasından, çalınacak müzik eserlerine, personelden, Reklam anlayışına kadar? Radyoculuğun nasıl düzeyli yapılabileceğini de göstermektir.

Yayın Anlayışımız

RadyOrjinal,Radyo Orjinal Türkçe pop ve türkçe slow pop müziklere hak ettiği değeri vermenin de ötesinde, dinleyicilerine eğitici programlarla ulaşmayı ve dünyaya ilişkin her konudaki bilgiyi tarafsızca RadyOrjinal ve Radyo Orjinal dinleyicilerine aktarmayı kendine görev sayıyor. RadyOrjinal ve Radyo Orjinal Kendini, Türkiye ve dünyada yaşayan tüm insanlarda din, dil, ırk ve grup farkı gözetmeksizin, özgürlüklerin kötüye kullanılmadığı, demokratik, sosyal ve çok yönlü bir iletişim alanı içinde konumlandırmaktadır. Yukarıda yazılanlardan hareketle, anlatım ve düşünce özgürlüğünün gelişimine hizmet etmek, kültür, müzik ve sanata katkıda bulunmak, topluma pozitif düşünce aşılayarak yaratıcılığa yönlendirmek, kişisel ilerlemeye olanak sağlamak, kişiler arası iletişimi güçlendirmek RadyOrjinal ve Radyo Orjinal ‘in yayın politikasının ana haklarını oluşturmaktadır.